Uit de rugzak van meester Bartjens
Maken jullie het beste rekenspel?
Rekenspellenwedstrijd schooljaar 2024-2025 is weer van start!
Voor de negende keer organiseren Volgens Bartjens en NVORWO in samenwerking met Wizz Spel de rekenspellenwedstrijd ‘Bedenk het beste rekenspel’! Wij nodigen je uit om een eigen rekenspel te maken en in te sturen. Er zijn weer mooie spellenpakketten te winnen!
Doe mee en vergroot het rekenplezier van leerlingen door spellen te bedenken en te spelen. Werk tegelijkertijd aan het vergroten van vaardigheden en het ontwikkelen van de wiskundige attitude van leerlingen.
Deelnemers
Er zijn twee categorieën deelnemers:
- Leerlingen van de basisschool
- Aanstaande leraren en leraren uit het basisonderwijs
Meer weten?
Op www.besterekenspel.nl staat meer informatie over insturen van spellen, spelregels en tips om doelgericht samen met een groep leerlingen een spel te bedenken en te maken. Spellen kunnen worden ingezonden tussen 3 maart en 10 april 2025. In juni wordt bekend gemaakt welke spellen prijzen hebben gewonnen voor het beste, meest originele of mooist gemaakte spel.
Doe mee!
_w880.jpg)